932 932 88 - 021   مشاوره رایگان

امداد رایانه در محل

امداد رایانه در محل | امداد رایانه | تعمیر کامپیوتر در محل | نصب ویندوز در محل | نصب ویندوز | پشتیبانی شبکه | نص درایور در محل | اعزام کارشناس حضوری  | هزینه تعمیر کامپیوتر

امروزه خدمات کامپیوتر در محل و امداد رایانه در محل برای شرکت ها و سازمان ها و حتی منازل بسیار پر اهمیت است. زیرا انجام امور اداری و روزمره بدون استفاده از لپ تاپ و کامپیوتر و تکنولوژی های روز عملاً غیر ممکن به نظر می رسد. استفاده از نرم افزارهای حسابداری، مدیریت کاربران (CRM)، اتوماسیون اداری، نرم افزار آفیس و … برای همگان به امری بدیهی و غیر قابل اجتناب تبدیل شده. استفاده از کامپیوتر علاوه بر آسان تر و ساده تر کردن امور روز مره، فشار کاری کارکنان را نیز کاهش داده و باعث شده تا پرسنل در کمترین زمان به بیشترین بهره وری دست پیدا کنند.

اما در صورت بروز نقص فنی در یکی از کامپیوترهای شرکت، ممکن است علاوه بر مختل شدن کارهای روزانه،  زمان، انرژی و هزینه های زیادی از شما به هدر برود.

پیشنهاد ما استفاده از خدمات امداد رایانه کام یاران است.

کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و مشکل را مرتفع می کنند. همچنین برای به حداقل رسیدن مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری آموزش های لازم را به پرسنل شما خواهند داد.

 پیشنهاد ما این است خدمات کامپیوتر را به ما بسپارید و خود تنها به فکر تجارت و کارهای روزمره خود باشید. با کارشناسان ما تماس بگیرید و این اطمینان به شما داده می شود در کوتاهترین زمان ممکن برای رفع اشکال مراجعه کنند و از همه مهتر برای جلوگیری از تکرار اشکالات نیز به شما مشاوره دهند.

تنوع خدمات امداد رایانه در محل بسیار گسترده ای است. لیکن کام یاران در اغلب حوزه های سخت افزار (کامپیوتر ، لپ تاپ و سرور) ، نرم افزار، عیب یابی، بازیابی اطلاعات، پشتیبانی شبکه، طراحی و ایجاد شبکه، فروش و راه اندازی سیستم های نظارتی (دوربین مداربسته )و … آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشد.

 
 

 

 

چرا امداد رایانه کام یاران؟

هر شرکتی استراتژی مشتری مداری و رقابتی مختص خود را دارد. شرکت کام یاران با پشتوانه سالها تجربه و تعهد و تکیه به توان فنی مهندسی کارشناسان خود، همواره جهت ارتقاء روز افزون کیفیت سرویس های خود تلاش نموده است.

ما مفتخریم که مجموعه ای از کاملترین و بهترین خدمات مورد نیاز جامعه را تحت پوشش قرار داده و در اغلب زمینه های مربوط به کامپیوتر و فن آوری اطلاعات خدمت رسانی می نماییم.

 

تلفن مشاوه رایگان امداد رایانه در محل

932 932 88 - 021

WHATSAPP

40 55 458 0912
چت مستقیم

برخی از خدمات امداد رایانه در محل:

نصب انواع ویندوز و نرم افزار در محل

طراحی، اجرا و پشتیبانی شبکه

بازیابی اطلاعات از هر نوع منبع دیجیتالی

هزینه تعمیر کامپیوتر

نگران هزینه های هنگفت تعمیر کامپیوتر اعلامی کارشناسان غیر رسمی نباشید. مرجع رسمی تعیین و اعلام نرخنامه صنف کامپیوتر، سازمان نظام صنفی و اتحادیه فن آوران است.
کام یاران علاوه بر تعهد به نرخنامه اتحادیه، قبل از اعزام کارشناس به محل، با دریافت اطلاعات از شما، حدود هزینه ها را بصورت تخمینی اعلام مینماید و در صورت تمایل و پذیرش شما، کارشناس امداد رایانه به محل شما اعزام می شود.

نظرات مشتریان

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید