932 932 88 - 021   مشاوره رایگان

طراحی سایت

طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت فروشگاهی |طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی سایت شرکتی | بهینه سازی سایت | بهینه سازی وب سایت | سئو | سئوی وب سایت

طراحی وب سایت، تلفیقی از توان مهندسی، هنر، دانش و خلاقیت در استفاده از عناصر بصری در کنار هم است.

امروزه صاحبان کسب و کار و مدیران شرکتها و سازمانها، به خوبی میدانند که هر روز به کاربران فعال اینترنت افزوده می شود و هیچ کسب و کاری بدون داشتن وب سایت موفق نخواهد بود.

اهمیت طراحی وب سایت در جلب توجه مخاطبین و تخصصی شدن طراحی وب سایت، نیاز به نگاه حرفه ای به این مقوله را دو چندان می کند.

وب سایت یا شبکه های اجتماعی؟

واقعیت این است که شبکه های اجتماعی و وب سایت مکمل یکدیگرند و هر کدام به تنهایی کامل نیستند.

به طور مثال; شبکه اینستاگرام جهت ارتباط با مخاطبین و ارائه نمونه محصولات یا خدمات مناسب است، اما محل مناسبی برای دسته بندی محصولات و مقایسه آنها با هم و ارائه مشخصات فنی کامل به مخاطب نیست.

همچنین امکان ارائه دقیق آمار و اطلاعات کاربران، فعالیتها و میزان فروش را ندارد.

البته استفاده همزمان از وب سایت و شبکه های اجتماعی، فرایند جذب مشتری و ارتباط دوسویه را تسهیل می کند.

تخصص های لازم برای طراحی وب سایت

در ساخت و ساز برجهای بلند، تخصصهای زیادی از جمله نجار، آهنگر، برق کار، کچ کار و … به کار گرفته می شوند تا در نهایت یک سازه زیبا و مدرن و بی نقص ساخته شود.

در پروژه های طراحی سایت نیز تخصص های زیادی از قبیل طراح و گرافیست، برنامه نویس، پشتیبانان، تحلیلگران و … به صورت هماهنگ و نظام مند در کنار هم قرار می گیرند تا یک وب سایت بی عیب و نقص را خلق کنند.

کام یاران طی سالها فعالیت در حوزه های مرتبط با IT، بهترین و با تجربه ترین متخصصی حوزه های مختلف را در قالب یک تیم حرفه ای و منسجم در کنار هم گرد آوری کرده تا بهترین نتایج را برای شما به ارمغان بیاورد.

مراحل طراحی سایت

مرحله اول طراحی سایت

اولین گام برای طراحی سایت تعیین نیازمندیها و امکانات مورد درخواست کارفرما  است. اطلاعات مورد نظر کارفرما بصورت یک پروپوزال صورتجلسه شده و به تأیید طرفین می رسد. سپس بر اسال این نیازها و اطلاعات ، طراحی سایت آغاز می شود.

مرحله دوم طراحی سایت

در این مرحله، کام یاران به بررسی و تحلیل محتوا پرداخته و پیشنهادات خود را ارائه مینماید. این پیشنهادات شامل لوگو، تصاویر، متن، اطلاعات تماس، اطلاعات محصولات و … می باشد. نتایج و ایدها به اطلاع کارفرما رسیده و در صورت تأیید، طرح اولیه جهت اجرا به تیم طراحی سپرده می شود.

 
مرحله سوم طراحی سایت

در این مرحله یک طراحی اولیه از برخی صفحات اصلی و آنچه را که کاربر خواهد دید به تصویر کشیده شده و در صورت موافقت و تأیید کارفرما مرحله اصلی طراحی آغاز می شود.

مرحله چهارم طراحی سایت

کام یاران با توجه به طرح اولیه اقدام به طراحی صفحات وب سایت نموده و کلیه اصول طراحی را به کار می بندد. کلیه عناصر بصری قبل از اجرا به تأیید کارفرما می رسد. با توجه به نقش لوگو و رنگ سازمانی، طراحی وب سایت از منظر روانشناسی رنگ ها و منطبق بر نوع کسب و کار صورت می گیرد.

مرحله پنجم طراحی سایت

تیم فنی کام یاران تمام تلاش خود را جهت کدنویسی بهینه و استفاده از آخرین تکنولوژی ها و استاندارهای طراحی سایت به کار خواهد گرفت تا بهترین نتیجه حاصل شود. طراحی وب سایت در کام یاران با استفاده از برنامه نویسی به زبان های php, HTML, Java Script, ASP.NET,  انجام شده و از کتابخانه های JQuery و همچنین از کدنویسی CSS برای تکمیل کار استفاده می شود.

مرحله ششم طراحی سایت

در این مرحله اطلاعات شما به تدریج در سایت قرار گرفته و مشکلات احتمالی سایت شناسایی و اصلاح می شود. در این مرحله سایت به مرور سر و شکل نهایی خود را نمایان می کند.

مرحله هفتم طراحی سایت

در این مرحله و قبل از انتشار و  قرار گرفتن سایت در معرض دید عموم، امکان تست و فعالیت در سایت برای کارفرما مهیا می شود تا بررسی های نهایی صورت گیرد. با توجه به اینکه تمامی مراحل قبلی به تأیید کارفرما رسیده، در صورت تمایل به افزایش امکانات یا تغییر، پس از تأیید و تشخیص تیم فنی، فاکتور جداگانه ای برای اعمال درخواست جدید صادر خواهد شد.

مرحله هشتم طراحی سایت

طی یک جلسه با حضور حداکثر 2 نفر از نمایندگان کارفرما و یک نفر از کارشناسان کام یاران، نحوه کارکردن با سایت به آنها آموزش داده شده و فیلم آموزشی به کارفرما ارائه خواهد شد. طی مهلت یک هفته ای به کارفرما جهت کار با سایت در محیط شبیه سازی شده، سایت به هاست اصلی منتقل خواهد شد.

اصول طراحی وب سایت

  •  سرعت وب سایت
  •  طراحی سایت اصولی
  •  سئو و بهینه سازی وب سایت
  •  واکنشگرا (ریسپانسیو)

سرعت بالای بارگزاری صفحات وب سایت مسأله بسیار مهم و حائز اهمیتی است. یکی از فاکتورهای مهم در سئو سرعت بارگزاری صفحات است. در دنیای پر از رقابت کنونی، هرچه سریعتر باشید بهتر دیده می شوید.

استفاده مناسب از ابزارها و کدنویسی تمیز و بهینه در کنار استفاده از هاست پرقدرت، تضمین کننده سرعت بالای وب سایت شما خواهد بود.

آشنایی با اصول روانشناسی رنگها، هارمونی در چینش عناصر وب سایت، ترکیب بجا و مناسب رنگها و ... از مهم ترین و اصلی ترین مواردیست که کام یاران مفتخر و پایبند به رعایت آنهاست.

در طراحی وب سایت، تطابق با آخرین استاندارها و تکنولوژیهای روز دنیا بسیار مهم است. یکی از مهم ترین قوائد مورد تأکید کام یاران، نکات کلیدی سئو و بهینه بودن ساختار وب سایت از بدو شروع طراحی سایت است.

کام یاران الگوریتم ها و قواعد موتورهای جستجو را می شناسد و در طراحی وب سایت از این دانش بهره می برد.

 
 

 

 

امروزه بخش بزرگی از کاربران اینترنت از تلفن همراه و تبلت جهت جستجو در اینترنت و وب گردی استفاده می کنند. لذا نحوه نمایش صحیح یک وب سایت در نمایشگرهای کوچک و خوانا بودن مطالب در آنها، مسأله مهمی است.

کام یاران به همه ظرفیت های قابل استفاده وب سایت شما برای کاربرانتان توجه می کند.

تلفن مشاوه رایگان طراحی سایت و سئو

932 932 88 - 021

WHATSAPP

40 55 458 0912
چت مستقیم

انواع سایت

وب سایت فروشگاهی

فاکتورهای موفقیت یک فروشگاه فیزیکی، تفاوت قابل توجهی با یک فروشگاه اینترنتی دارد. کام یاران به دلیل دانش و تجربه در حوزه کسب و کار آنلاین و اشراف به رفتار مشتریان، یاری مناسب جهت طراحی سایت فروشگاهی است.

با توجه به پیشرفت های دائمی تکنولوژیهای وب و تغییر رفتار و سلائق کاربران، وب سایت فروشگاهی باید ظرفیت و امکان توسعه و گسترش را در آینده داشته باشد تا با توجه به افزایش محصولات و مشتریان بتواند در آینده نیز پذیرای مشتریان و کاربران جدید خود باشد.

وب سایت شرکتی

وب سایت شرکتی می بایست ارائه دهنده تصویری حرفه ای، مناسب و با پرستیژ از سازمان یا کسب و کار شما باشد. لذا طراحی سایت شرکتی می بایست به گونه ای باشد که شرکت شما را با ارائه اطلاعات مفید و جامع به بهترین شکل ممکن به کاربران معرفی نماید تا نرخ تبدیل کاربران به هواداران دائمی زیادی داشته باشید.

وب سایت خلاقانه

وب سایت شرکتی می بایست ارائه دهنده تصویری حرفه ای، مناسب و با پرستیژ از سازمان یا کسب و کار شما باشد. لذا طراحی سایت شرکتی می بایست به گونه ای باشد که شرکت شما را با ارائه اطلاعات مفید و جامع به بهترین شکل ممکن به کاربران معرفی نماید تا نرخ تبدیل کاربران به هواداران دائمی زیادی داشته باشید.

 
 

 

 

هزینه طراحی سایت

تعیین یک مبلغ ثابت بعنوان هزینه طراحی سایت کار ساده ای نیست. چرا که امکانات مورد نیاز ، دانش طراح، نوع وب سایت، خدمات قابل ارائه در وب سایت و فاکتورهای زیاد دیگری در تعیین قیمت طراحی سایت موثر هستند.

متأسفانه بعضاً شاهد قیمت های بسیار اندک و گاهاً بسیار بالا در تبلیغات ارائه شده توسط افراد و شرکت ها هستیم که نشاندهنده قیمت گذاری غیر مسئولانه و غیر حرفه ای برای طراحی سایت است. کام یاران پس از استماع نیازها و امکانات مورد درخواست شما و با توجه به خدمات مورد ارائه به شما، هزینه نهایی را تعیین می نماید. به همین دلیل هزینه های اعلامی کاملاً منصفانه و منطقی خواهد بود.

نظرات مشتریان

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید