932 932 88 - 021   مشاوره رایگان

نصب ویندوز

نصب ویندوز نیازمند دانش، تخصص و تجربه بالاست.

متاسفانه امروزه خیلی ها خودشون رو متخصص کامپیوتر و کارشناس نصب یا تعویض ویندوز میدونن. اما واقعیت اینه که نصب ویندوز به تنهایی کاری ساده و پیش پا افتاده محسوب میشه و کار اصلی یک کارشناس  در حقیقت بعد از نصب ویندوز تازه شروع میشه.

اقدامات مهمی مثل پیکربندی صحیح ویندوز، فارسی سازی صحیح ویندوز، نصب نرم افزارهای عمومی و تخصصی، نصب درایورها، به روز رسانی درایورها، کرک نرم افزارها، کرک صحیح ویندوز، نصب آنتی ویروس، بهینه سازی ویندوز و … همگی نیاز به تجربه و تخصص داره.

گل

این روزها همه میتونن ویندوز نصب کنند؛ اصولی نصب کردنش  پیکربندی اصولیش  نصب امکانات فارسی مهمه

تلفن مشاوه رایگان نصب ویندوز در محل

932 932 88 - 021

WHATSAPP

40 55 458 0912
چت مستقیم

چرا نصب ویندوز در محل؟

دلایل متعددی وجود دارد که حضور کارشناس کامپیوتر در محل مشتری بهترین گزینه است.

  • هزینه انتقال کامپیوتر به تعمیرگاه
  • زمان هدر رفته در ترافیک جهت انتقال کامپیوتر به تعمیرگاه
  • عدم امکان نظارت بر نحوه عملکرد کارشناس کامپیوتر
  • ریسک سرقت اطلاعات طبقه بندی شده و محرمانه
  • احتما تأخیر در انجام نصب ویندوز به دلیل قرارگیری در صف کارهای تعمیرگاه
  • عدم امکان پیکربندی تنظیمات شبکه در خارج از محل
  • عدم امکان نصب درایور تجهیزات جانبی مثل پرینتر و اسکنر
  • عدم امکان اتصال به سرور جهت فایل شیرینگ
  • و …

موارد بالا تنها بخشی از معایب خروج کامپیوتر از محل و انتقال به تعمیرگاه می باشد.

نصب ویندوز لپ تاپ سطح حرفه ای

چرا باید ویندوز را تعویض کنیم؟

به طور کلی، هر فعالیتی که در ویندوز انجام می شود، تغییراتی در درایو c ایجاد میکند که به مرور باعث به هم ریختگی و آشفتگی اطلاعات داخل درایو می شود.همچنین این فعالیت ها باعث انباشتگی و آشفتگی رجیستری ویندوز شده و در نهایت باعث کندی یا نقص فنی در ویندوز می شود.

در چنین شرایطی تعویض ویندوز نتایج مطلوب تر و بهینه تری نسبت به تعمیر و یا بهینه سازی ویندوز در بر خواهد داشت.

معمولاً هر چند وقت یکبار تعویض ویندوز نیاز است؟

هیچ برنامه زمان بندی مشخصی جهت تعویض ویندوز وجود ندارد و بستگی به میزان و نحوه استفاده کاربر از ویندوز دارد. لیکن توصیه می شود که بین 6 ماه تا یک سال استفاده از کامپیوتر و به جهت بهینه بودن و پیشگیری از تخریب، ویندوز تعویض گردد. 

لازم به ذکر است که گاهاً ویندوز تا سالها بدون مشکل به فعالیت خود ادامه می دهد. به روز و فعال بودن آنتی ویروس معتبر، بهره گیری از نرم افزارهای بهینه ساز، استفاده صحیح و مناسب کاربر از سیستم و … نقش مهم و موثری در حفظ سلامت ویندوز ایفا می کنند.

بهترین زمان تعویض ویندوز

وقتی عملکرد کامپیوتر یا لپ تاپ دچار اخلال و کندی می شود  فعالیت نرم افزارها با تأخیر و کندی مواجه می شود، به نوعی سیگنال هشدار و زنگ خطر به صدا در آمده و نیاز به تعمیر کامپیوتر احساس می شود.
در چنین شرایطی بهترین کار تعویض ویندوز است. البته احتمال بهبود شرایط ویندوز پس از بهینه سازی وجود دارد، لیکن بهترین کار تعویض ویندوز است.

گل

نصب ویندوز در محل برای چه افرادی مناسب است.

 

1- شرکت ها و سازمان ها:  انتقال تعداد زیادی کیس و لپ تاپ به تعمیرگاه برای اغلب سازمانها امری پر زحمت و هزینه بر است. همچنین گاهاً به دلیل وجود اطلاعات طبقه بندی شده و مهم و جلوگیری از افشای اطلاعات مهم شرکت ها و سازمان ها، تمایلی به خروج کامپیوترها وجود ندارد. در ضمن با توجه به اینکه پس از تعویض یا نصب ویندوز نیاز به اقدامات دیگری از جمله اتصال به شبکه و پیکربندی، اشتراک فایل، اتصال به سرور، ایجاد محدودیت های دسترسی، نصب درایور پرینتر تحت شبکه و … وجود دارد، حتماً می بایست کارشناس پشتیبانی شبکه و کامپیوتر در محل شرکت ها حضور داشته باشد. در چنین شرایطی ما امداد رایانه در محل را پیشنهاد و توصیه میکنیم.

2- اشخاصی که نگران افشای اطلاعات خود هستند: اغلب افراد در کامپیوترهای شخصی خود، عکس، فیلم و فایلهای شخصی و خانوادگی را نگهداری می کنند که تمایلی به افشا و خدای ناکرده انتشار آنها در فضای مجازی ندارند. انتقال کامپیوتر شخصی به محل خدمات کامپیوتری و انتقال به پشت میز کارشناس و عدم امکان مشاهده فعالیت او توسط کارفرما، حس نگرانی و عدم آرامش را برای اغلب افراد ایجاد می کند. مطمئناً اغلب افراد مایل هستند که این گونه اقدامات در حضور آنها و با اطمینان خاطر صورت پذیرد. امداد رایانه کام یاران آماده اعزام کارشناس حضوری و نصب ویندوز در محل می باشد.

تلفن مشاوه رایگان نصب ویندوز در محل

932 932 88 - 021

WHATSAPP

40 55 458 0912
چت مستقیم

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید